Štai kokie tie straipsnių katalogai

Straipsnių katalogas – tai vieta, kur tu rasi straipsnių daug visokių. Tai vieta, kurioj nesąmonių visai gausoka. Bet yra ir pastangų gerųjų, kur rašyti tekstai net ne iš lengvųjų. Raktiniai ten žodžiai skamba, derina kūrėjas darną.

Jei skaitai eilėraščius, galbūt juos supranti. Jei rašai eiles, galbūt kažką buri. O gal ko nors tu ieškai, sakykim, kur nueiti – tiesiai parduotuvėn ir joj apsipirkti ar tik į kirpyklą, plaukus pasikeisti, gal kelis vienaip, o kelis kitaip padažyt, pakirpti.

Straipsnių katalogas – tai ne parduotuvė, kur atėjęs žiūri, kiek kainuos grietinė, duona; praveri kiek piniginę ir galvoji, kad kainynas lyg ir geras, lyg ir ne, o kaipgi yra straipsnių kataloge? Tekstų ten daugybė, vieni jų pigesni, kiti daugiau kainavę, sąmonės vienur, o kitur, deja, nesąmonės.

SEO straipsnių prirašyta, viens už kitą negražesnis, o gražus tai ir darnesnis. Ir ką tu juose skaitysi, jei minties tenai jokios, vien raktažodžių pridėta ir klaidų nepagailėta? Bet visai kita tema, jei įdomu taip juose, jei maloniai sukurti ir skaityti pateikti. Tu tada juose galėtum rasti to, ko tau reikėtų. Įvardžiai, daiktavardžiai ir kableliai gali būti harmoningi, štai kokių dalykų stinga, o gal ir nei kiek nereikia gilintis į laiką, kurį skiria autorius, kad sukurtų tai, ką skaityt norėsis, ko nereikia lygint su kokiais šlamštėsiais.

Taigi, taigi, taigi, ką gali rašyti, ką skaityti nori ir kaip sumąstyti, koks gi turi būti straipsnis toks rimtokas, galgi net ir linksmas, o gal neprėskokas.

Tęsiam mes eiliuotą rašliavą, nei kiek ji netaukuota, paštininkai jos jums nepristato, bet internete žmonės nebūtinai patrakę. Tad sakom mes dalyką svarbų, sudėtingą, kad straipsnių katalogų šalyje nestinga. Tvarkomi kai kurie ypač rūpestingai, o kai kur pusėtinai, neištaigingai.

Įvairovė didelė, straipsniai profesionalūs ir ne, visa tai įdomu, tai SEO svarba. O SEO yra labai reikšminga, jei turi interneto svetainę, tai SEO srities žinių veikiausiai nestinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *